MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7473263
nr 747 3263
Fåtölj
skinn, Engelsk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:51:16
500 kr
800 kr
900 kr